Nedostali ste májový newsletter? Obnovte si odber

Vydávanie newslettra sa rozbehlo s úvodnými mesiacmi fungovania nadácie v roku 2022.

V priebehu krátkeho obdobia sa newsletter stal vítaným zdrojom nadačných informácií a získal si stabilný okruh odberateľov. Technickou poruchou na jar tohto roku naša spravodajská báza prišla o databázu odberateľov – napriek vyvinutej maximálnej snahe sa ju nepodarilo obnoviť. V nadačnom tíme sme databázu čiastočne zrekonštruovali a na adresy odberateľov zaslali prvý tohtoročný newsletter. Ak ste sa v predchádzajúcom období zaregistrovali na odber, a v máji newsletter nedorazil do vašej mailovej schránky, prosím, zaregistrujte sa opäť.

Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

Výzva prihlásiť sa na odber bola a stále je adresovaná záujemcom z prostredia škôl všetkých stupňov, mimovládnych i ďalších organizácií, ktoré pracujú so zraniteľnými skupinami. Z pohľadu potreby zvyšovania finančnej gramotnosti vnímame ako zraniteľné skupiny seniorov, žiakov a študentov, mladých dospelých v centrách pre deti a rodiny a reedukačných centrách či marginalizované skupiny. Newsletter je užitočným zdrojom informácií aj pre výskumníkov, inovátorov, doktorandov a organizácie, ktoré sa venujú ekonomickému výskumu.

Rovnako pozývame záujemcov, ktorí sa ešte zaregistrovať nestihli – stanete sa aj vy súčasťou komunity, ktorej záleží na finančnom zdraví našej spoločnosti.  

Spať na aktuality